Křídlová vrata jsou tradičním řešením pro všechny garáže s omezeným vnitřním prostorem (kde se nedají použít vrata výsuvná) nebo požadavkem jednoduchého průchodu osob. TRIDO je vyrábí přímo na míru, v moderním designu, v desítkách dekorů dřeva a možností široké řady doplňků.

Ocelový zinkovaný rám vrat je obložen hliníkovým systémovým profilem s kvalitní povrchovou úpravou přírodní elox. Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí uložených v křídle horizontálně. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem zaručují velmi dobré tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi křídly a rámem vrat jsou speciálně tvarované tak, aby integrovaný gumový prvek utěsnil vrata po celém obvodu. Křídla mohou být dělena stejným poměrem nebo mohou být mezi sebou asymetrická (průchod pro pěší).

Vrata jsou zabezpečena v zavřené poloze ručním rozvorovým mechanismem společně s uzamykatelným kováním klika/klika nebo klika/koule.
Pro zajištění vrat v otevřené poloze slouží standardně dodávané aretace otevřené polohy umístěné v horní části vrat.

Vrata mohou být opatřena automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů). Součástí dodávky v případě automatického ovládání je speciální ochranná guma proti sevření prstů.

Velmi elegantní design a vysoká užitná hodnota, jsou vlastnosti, které charakterizují křídlová sekční vrata TRIDO.

Křídlová sekční vrata TRIDO ve spojení s širokou škálou dekorů dřeva, druhů prosklení a mnoha doplňků tvoří ideální řešení pro Vaši garáž.

Přednosti křídlových vrat TRIDO:

  • Rám – ocelový zinkovaný, obložený hliníkovým profilem
  • Těsnění – po obvodu křídel
  • Ruční rozvora – zabezpečení vrat
  • Aretace křídel – zamezí zavření křídel vrat při průjezdu
  • Ochranná guma – proti sevření prstů
  • Táhla pohonu – ovládání stropním pohonem

 

KALKULACE CENY